מכונות מקצועיות להסרת שיער

עד לפני שני עשורים רובנו הסתפקנו בשימוש בשיטות בסיסיות להסרת שיער מהגוף, מקסימום התהדרנו במכשיר ביתי בגודל כף היד שיעזור לנו להיפטר מהשיער המעיק.

כיום…
כאשר תרבות היופי והאסתטיקה שולטת ביד רמה ומניעה תעשיית ענק של מיליארדי דולרים, מכונות מקצועיות להסרת שיער צועדים בראש מצעד הלהיטים של התעשייה, וממגנטים אליהם מעריצים מכול רחבי תבל, אשר התמכרו לא מכבר לקסם של מכשיר להסרת שיער לצמיתות. אכן זה עובד ממש כמו קסם – כול מה שאנו צריכים לעשות זה לקבוע תור במכון לרפואה אסתטית או במכון היופי, לקבל התאמה מקצועית ומדויקת לטיפול הנכון לנו ביותר, ומשם השמיים הם הגבול.

מכונות מקצועיות להסרת שיער יגשימו את חלומם של רבים – עור חלק ונעים למגע לאורך תקופה ממשוכת.
טכנולוגיות שונות לאנשים שונים

מכיוון שכול חברות הקוסמטיקה והרפואה האסטטית זיהו את הפוטנציאל האדיר הטמון בתחום הסרת השיער, ניתן למצוא מכונות מקצועיות להסרת שיער מכול הסוגים ובכול השיטות.כמובן שמכשירים אשר מתבססים על טכנולוגיות מתקדמות יניבו לרוב גם את התוצאות המהירות והאפקטיביות ביותר, וכנגזרת מכך ילוו גם במחיר גבוה יותר מאשר שיטות מתקדמות פחות.

אילו מכונות מקצועיות להסרת שיער השוק מציע כיום? בשיטות הישנות יותר ישנם מכשירים שונים אשר ניתן לרכוש במכונים וניתנים אפילו לשימוש ביתי. העלויות הינן נמוכות יחסית, אך יהיה עליכם לחזור על הפעולה לעיתים קרובות, והאחריות עליכם!
לעומת זאת המכונים השונים לרפואה אסתטית מציעים שיטות מתקדמות ביותר, כמו הסרת שיער בלייזר, הסרת שיער בשיטת SHR ואפילו הסרת שיער על ידי גלי רדיו.

ככל שיהיה עליכם לעשות זה לבדוק איזו מהשיטה היא המתאימה לכם ביותר. לכול שיטה מגבלות או תופעות לוואי אחרות, וכול אחד ימצא עצמו מתחבר יותר לשיטה כזו או אחרת.
ישנם מכונות מקצועיות להסרת שיער אשר מתאימים לכול סוגי השיער מלבד לבעלי שיער ג'ינג'י או לבן, או אחרים שמותאמים במיוחד לבעלי שיער גס ושחור.

ללא ספק הלהיט החם בתחום הינו מערכת משולבת המכילה את כול השיטות גם יחד, ומאחדת את מגוון השיטות של מכונות מקצועיות להסרת שיער תחת קורת גג אחת.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

מכונה להסרת שיער

Recent Posts

Leave a Comment